Stainless steel products on request

MODIFICATION OF MEASUREMENTS

Każdy z naszych produktów możemy dostosować pod odpowiedni wymiar zmieniając jego wysokość, szerokość lub długość według indywidualnych wymagań.

Wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie
PERSONALIZATION

We offer the possibility of top quality laser cutting which enables us to freely personalize our products by adding a logo or writing. Examples of small architecture solutions implemented by us are shown below. These personalized developments were conducted on a basis of an individually prepared project.

STEEL ELEMENTS

Jako producent oferujemy możliwość wykonania naszych produktów ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz stali ocynkowanej z możliwością pomalowania na dowolny kolor z palety RAL

Stal nierdzewna AISI 304

Do wykończenia większości produktów ze stali nierdzewnej stosujemy szlif, który nadaje produktom stylowy i nowoczesny wygląd.

Produkty ze stali nierdzewnej można stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Zinc-coated steel

Stosowana przy produktach umieszczonych na zewnątrz, zapewnia wysoką ochronę przed korozją, ale jej wadą jest mało estetyczny wygląd.

Powder painted steel

Thanks to powder painting we can paint our products in any color you like.

Due to the absence of a corrosion resistant layer it is recommended that the products be used indoors.

Zinc-coated and powder painted steel

The layer of zinc will protect the product against corrosion and thanks to powder painting the product can be painted in any desired color.

Products made from zinc-coated and powder painted steel can be used both indoors and outdoors.

Stal Corten

Rodzaj stali niskostopowej, na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie pojawia się powłoka ochronna przypominająca rdzę.

Powstający nalot jest gwarancją niepowtarzalności, stylu, elegancji oraz trwałości.

Żeliwo

Precyzyjnie formowane maszynowo żeliwo gwarantuje doskonałe spasowanie elementów oraz atrakcyjny wygląd produktów.

Żeliwo malujemy farbą sproszkowaną na kolor czarny lub szary, aby nadać mu elegancki wygląd.

Available powder painting colors in accordance to the RAL pallete

 

MATERIAŁY WYKONANIA

Oferujemy produkty małej architektury miejskiej wykonane z betonu architektonicznego, włókna szklanego, białego granitu czy też naturalnych kamieni marmurowych w piaskowym wykończeniu. Inoplex stale poszeża swoją ofertę małej architektury miejskiej o nowe produkty i nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestycji.

Beton

Jeden z najpopularniejszych materiałów architektonicznych. Stosowane w oferowanych przez nas produktach betony architektoniczne są wykonane w różnych technologiach.

Oferujemy beton z kruszyw płukanych, biały granit z wykończeniem piaskowym, ultraskondensowany beton UTC oraz naturalne kamienie marmurowe.

Kompozyt

Stosowane przez Inoplex kompozyty to włókno szklane, które jest w pełni odporne na mróz, wodę a także wysokie temperatury.

Jest to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałow stosowanych w przemyśle, a do tego jest lekki i umożliwia zastosowanie na nim wielu rodzajów wykończenia w połysku lub macie czerpiąc kolorystykę z palety RAL.

Kolorystyka elementów betonowych

Betony o klasycznym wyglądzie:


Black ebony

Botticino

Green alps

Prophyry

Red verona

Veneziano

White carrara

Yellow mori

Biały granit

Szary beton

Betony gładkie, skondensowane:


UTC1

UTC2

UTC3

UTC4

UTC5

UTC6

UTC7


 

WOODEN ELEMENTS

Our offer includes the possibility of making the wooden elements using domestic wood – ALDER or exotic wood – SAPELLI. We can also use different available species of wood on special request.

Alder wood

Alder wood is harvested from alder trees from the birch family. Alder trees grow in Poland which classifies alder as a domestic wood species, as is the case with birch trees. As a resource, this type of wood is valued because of great ease of shaping the wood and also the vast possibilities of its use.

Sapelli wood

African Mahogany is a type of exotic wood originating from Africa. Cinnamon-red hue, low cramping factor and ease of shaping make it the predisposed material used mainly for indoor decoration elements.

Drewno sosnowe

Sosna dominuje w krajowym areale leśnym jako jeden z najbardziej popularnych gatunków przemysłowych drewna. Drewno sosnowe charakteryzuje się wytrzymałością, sprężystością i łatwością w obróbce. Oferowane przez Inoplex drewno sosnowe jest nawet o 30% tańsze od drewna olchowego.

Drewno jesionowe

Jest jednym z najstarszych gatunków drzewa, a jednocześnie jednym z najwyższych drzew liściastych w Europie. Drewno jesionowe posiada wąski biel, zabarwienie od jasnożółtego do jasnobrązowego. Jest bardzo twarde i niezwykle wytrzymałe przy jednoczesnej dużej sprężystości.

Drewno liściaste

Należą do niego między innymi: brzoza, buk, dąb, grab, jesion, olsza czarna, toplola i wiąz. Jest to drewno umiarkowanie ciężkie lub ciężkie. Twardziel jest twarda i łupliwa. W odróżnieniu od drewna iglastego we wczesnym okresie wegetacyjnym, drzewo liściaste jest bardziej wytrzymałe mechaniczne.

Drewno okoume

Drewno pochodzące z zachodniej Afryki równikowej, charakteryzujące się łososiowym zabarwieniem. Jest to stosunkowo lekkie drewno, nie wykazujące tendencji do powstawania odkształceń i pęknięć, łatwe w obróbce ręcznej i mechanicznej. Ten rodzaj dobrze przyjmuje środki lakiernicze i malarskie, a dzięki niebanalnemu wyglądowi zyskuje na popularności w Europie.

We offer the possibility of painting the wood in any different color from the pallete.


Silver-gray

White *

Hemlock*

Rustic oak

Bright oak

Walnut

Ebony

Teak

Dark green

Pine

Palisander

Stone pine/larch

Mahogany

Chestnut

Green

Transparent*
SPOSOBY MONTAŻU

Produkowane przez Inoplex meble miejskie umożliwiają montaż do różnego rodzaju podłoża. Wyróżniamy dwa typy montażu w gruncie: przytwierdzenie do podłoża za pomocą wkrętów montażowych oraz zabetonowanie urządzenia na stałe w podłożu. Niektóre z elementów małej architektury są wolnostojące, dając swobodę przestawiania w dowolne miejsce.

Przed złożeniem zamówienia warto zwrócić uwagę na rodzaj podłoża jakie mamy do dyspozycji oraz w jaki sposób będą eksploatowane urządzenia, aby właściwie dobrać ich sposób montażu. W razie wątpliwości doradzimy jaki rodzaj będzie dla Państwa optymalny.

Wkręty montażowe
Fundamentowanie

Individual project

If our offer did not meet your individual requirements, our designers will create a new project from scratch based on your suggestions!

Napisz do nas!* required fields