PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY

Urządzenia dla przemysłu farmaceutycznego oferowane przez Inoplex


Urządzenia dla przemysłu farmaceutycznego oferowane przez firmę Inoplex zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się przenośniki rolkowe, urządzenia do pakowania tabletek, szafy na leki, wanny i zbiorniki farmaceutyczne. Produkty Inoplex są wykonywane z najwyższej jakości stali nierdzewnej przez doświadczonych specjalistów, zarówno na linii projektowej jak i wykonawczej. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi.

Znajomość standardów

Znajomość standardów

Nasi konstruktorzy i technolodzy znają standardy projektowania i wykonania dla przemysłu farmaceutycznego i medycznego. Oferujemy nowe rozwiązania i bierzemy udział w modernizacji działających linii produkcyjnych.

Zaplecze technologiczne

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem. W dorobku firmy Inoplex znajduje się produkcja niestandardowych i skomplikowanych elementów do urządzeń farmaceutycznych i medycznych.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Oferowane przez nas materiały i technologie zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Jakość produktów zyskała uznanie i satysfakcję wielu Klientów.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Służymy radą i pomocą przy projektowaniu produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru.

Modernizacja


Konstruktorzy i technolodzy będący częścią zespołu specjalistów Inoplex wykonają dla Państwa zarówno nowe produkty, jak również podejmą się wyzwania modernizacji istniejących linii produkcyjnych. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu elementy wyposażenia farmaceutycznego naszej marki spełniają najwyższe standardy.

Farmacja-ramka

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Do produkcji elementów dedykowanych dla przemysłu farmaceutycznego wykorzystujemy tylko wysokiej klasy materiały. Inoplex posiada w swoim parku maszynowym wiele profesjonalnych urządzeń służących do obróbki elementów stalowych i nie tylko. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości sprzętu, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom pod względem jakości.

Farmacja-ramka

szafy na leki

Farmacja-ramka

zbiorniki farmaceutyczne

Jakość i bezpieczeństwo

urządzenia do pakowania tabletek

Contact us

Just call us or send an email

22 460 54 30 We are open from 9 am to 5 pm

delivering pictures in .dxf .dwg made in CAD programs such as AUTOCAD etc. significantly reduces the time needed to prepare an offer for you